Předmluva

Vítá vás implementační příručka pro lokalizace systému JD Edwards EnterpriseOne pro Českou republiku.

Cílová skupina

Tato příručka je určena implementujícím osobám a koncovým uživatelům systémů JD Edwards EnterpriseOne pro lokalizace pro Českou republiku.

Produkty JD Edwards EnterpriseOne

Tato implementační příručka se věnuje následujícím produktům JD Edwards EnterpriseOne od společnosti Oracle:

  • Saldokonto dodavatelů aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Saldokonto odběratelů aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Kniha adres aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Všeobecné účetnictví aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Řízení zásob aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Nákup aplikace JD Edwards EnterpriseOne

  • Správa prodejních objednávek aplikace JD Edwards EnterpriseOne

Základy aplikace JD Edwards EnterpriseOne

Další podstatné informace popisující nastavení a rozvržení systému získáte v doprovodném svazku dokumentace, kterým je implementační příručka JD Edwards EnterpriseOne Applications Financial Management Fundamentals 9.1 Implementation Guide.

Zákazníci musí používat podporované platformy pro danou verzi, jak je popsáno v minimálních technických požadavcích na aplikaci JD Edwards EnterpriseOne. Aplikace JD Edwards EnterpriseOne se navíc může integrovat, propojit nebo pracovat společně s ostatními produkty společnosti Oracle. Předpoklady k programu a křížové dokumenty verzí k zajištění kompatibility s různými produkty společnosti Oracle získáte v materiálech křížových odkazů v dokumentaci k programu na adrese http://oracle.com/contracts/index.html.

Usnadnění přístupu k dokumentaci

Informace týkající se závazku společnosti Oracle k usnadnění přístupu je možné získat na webu programu Oracle Accessibility Program na adrese http://www.oracle.com/pls/topic/lookup?ctx=acc&id=docacc.

Přístup k podpoře Oracle

Zákazníci společnosti Oracle, kteří zakoupili služby podpory, mají přístup k elektronické podpoře prostřednictvím služby My Oracle Support. Informace lze získat na webu http://www.oracle.com/pls/topic/lookup?ctx=acc&id=info nebo na webu http://www.oracle.com/pls/topic/lookup?ctx=acc&id=trs (pro sluchově postižené).

Související dokumenty

Přístup k souvisejícím dokumentům je možné získat na stránkách přehledu dokumentace k vydání systému JD Edwards EnterpriseOne na webu My Oracle Support. Na hlavní stránku přehledu dokumentace získáte přístup vyhledáním ID dokumentu, které je 1308615.1, nebo pomocí tohoto odkazu:

https://support.oracle.com/CSP/main/article?cmd=show&type=NOT&id=1308615.1

Chcete-li na tuto stránku navigovat z domovské stránky My Oracle Support, klepněte na kartu Knowledge (Znalosti) a potom klepněte v nabídce Tools and Training (Nástroje a školení) na položky JD Edwards EnterpriseOne, Welcome Center (Uvítací centrum), Release Information Overview (Přehled informací o vydání).

Konvence

V tomto dokumentu jsou používány následující konvence týkající se textu:

Konvence Význam
Tučné Označuje hodnoty polí.
Kurzíva Označuje zdůraznění a názvy publikací JD Edwards EnterpriseOne nebo jiných příruček.
Neproporcionální Označuje program systému JD Edwards EnterpriseOne, jiný příklad kódu nebo adresu URL.